Як додати оголошення | Київ та область | Авізо

Як додати оголошення

Оголошення – це реклама Вашого товару або послуги.
Оголошення на сайті aviso.ua подаються у будь-який час доби, незалежно від того, в якому регіоні Ви знаходитесь.
Увага!
На сайті aviso.ua в розділі «Нерухомість» розміщуються тільки платні оголошення.
В інших розділах – 1 безкоштовне оголошення. Розміщення більшої кількості оголошень здійснюється за оплату.

Щоб розмістити оголошення на сайті, необхідно:

 • На головній сторінці сайту у правому верхньому куті натиснути на іконку «Особистий кабінет»,
  пройти реєстрацію Користувача, зазначивши e-mail і пароль, та отримати доступ до свого персонального Особистого кабінету;
  або клікнути кнопку «Додати оголошення».
 • Для вже зареєстрованих користувачів – авторизуватися.
Ми робимо все можливе, щоб інформація, представлена на сайті, була актуальною і достовірною, тому всі користувачі сайту мають пройти верифікацію (підтвердження) хоча б одного телефонного номера.
Для цього необхідно зайти в меню «Верифікація», заповнити поле коду оператора і номера телефону та натиснути кнопку «ВЕРИФІКУВАТИ».
На зазначений номер телефону Ви отримаєте код верифікації з 6 цифр, який необхідно ввести у відповідне поле і натиснути кнопку «ПІДТВЕРДИТИ».
Після успішної верифікації телефонного номера на Ваш Особистий рахунок буде нараховано 10 грн.
У Вас є можливість верифікувати кілька телефонних номерів, які Ви зможете використовувати в якості контактів у Ваших оголошеннях.

Для повноцінного функціонування Вашого Особистого кабінету необхідно заповнити свій «Профіль». Заповненість «Профілю» впливає на рейтинг подавача. Контакти з «Профілю» можуть автоматично додаватися в поле «Контактна інформація» при створенні оголошення. «Додаткові дані» дозволять оперативно отримати доступ до Особистого кабінету у разі втрати можливості користуватися e-mail, який Ви зазначили при реєстрації.

Тепер, коли процедура реєстрації і верифікації успішно завершена, Ви можете розміщувати оголошення і керувати ними.


Як правильно скласти текст оголошення

Щоб створити оголошення, клікніть на «Нове оголошення» в меню Особистого кабінету. Перед Вами з’явиться форма подачі. Необхідно заповнити максимальну кількість полів. Від цього багато у чому залежить успіх Вашого оголошення, адже більшість відвідувачів сайту користуються розширеним пошуком (фільтрами), який дозволяє відбирати для перегляду оголошення, що відповідають їхнім запитам.

Для розділу «НЕРУХОМІСТЬ»:
1. Виберіть регіон, якщо він не визначився автоматично.
2. Виберіть розділ і конкретну рубрику.
3. Складіть заголовок.

  Починайте заголовок із зазначення точної адреси об’єкта з великої літери (для Києва, Одеси, Дніпра, Житомира, Харкова, Рівного і Львова – це вулиця і номер будинку, для інших населених пунктів – це назва населеного пункта, вулиця і номер будинку), за необхідності додайте коротку характеристику об’єкта.
  Наприклад:
  Драгоманова вул., 12Б, 1-кімнатна видова квартира.
  Горбовичі. Ділянки в оточенні лісу та озер.

  У заголовку не має бути:
  • невиправданих скорочень на зразок: 1к. кв., євр. рем., мебл.;
  • слів, повністю написаних ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ;
  • слів, які дублюють назву розділу/рубрики (наприклад: продам, здам);
  • ціни об’єкта;
  • великої кількості знаків оклику, зірочок, дужок та інших символів;
  • слова Терміново! Акція! тощо за необхідності можуть знаходитись виключно в кінці заголовка.

4. У полі тексту детально опишіть об’єкт.
5. Вартість об’єкта зазначайте виключно в полі «Ціна».
6. У полі «Контакти» зазначте актуальні контактні дані: телефони, email, ім’я, назву АН.
7. Додайте до тексту свого оголошення фотографію.
  Натисніть кнопку «Огляд». У вікні, що з’явилося, виберіть файл з потрібним фото і підтвердіть свій вибір. Потім натисніть кнопку «Завантажити фото». Під рядком вводу через кілька секунд після закінчення завантаження з’явиться обране фото. За необхідності завантажте ще кілька фотографій. Після завершення операції натисніть кнопку «Продовжити».

  Вимоги до фото:
  • Фотографії повинні бути якісними, контрастними.
  • Фото має бути більше 900px (пікселів) по одній зі сторін.
  • Формат: JPEG
  • Максимальний розмір файлу з фото - 10Мб.
  • Логотип або напис на фото можуть бути розташовані виключно в правому нижньому або лівому верхньому куті фото і займати не більше 10% площі.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Наявність в оголошенні точної адреси об’єкта зробить його максимально достовірним і ефективним. А якісні фотографії вигідно виділять оголошення із загального списку, доповнять його і привернуть увагу. Навіть найдетальніший опис не замінить фотографії, яка дозволяє побачити товар і прийняти правильне рішення.

В інших розділах починайте з назви товару або послуги, а в полі тексту опишіть його. Додайте до тексту свого оголошення фотографії.

На наступній сторінці Ви зможете побачити, як виглядатиме оголошення на сайті, і, якщо Вас все влаштовує, натиснути кнопку «Розмістити на сайті», а якщо необхідно внести зміни і доповнення – повернутися до редагування.

Всі оголошення на сайті проходять постмодерацію. Модератор сайту має право:
 • коригувати оголошення відповідно до Правил подачі оголошень;
 • вносити в заголовок і текст оголошення правки, що стосуються орфографії та пунктуації, які не впливають на загальний зміст оголошення;
 • переносити оголошення у розділ, рубрику, район, що відповідають тексту оголошення;
 • деактивувати оголошення і блокувати акаунт користувача у разі порушення ним Умов користування сайтом.

 • Як керувати оголошеннями

  Щоб перейти до керування оголошеннями, виберіть меню «Мої оголошення».

  Вам доступні такі операції зі збереженими оголошеннями:

  • Редагування
   Якщо Ваше оголошення отримало мало відгуків, перевірте, чи правильно Ви склали текст. Відредагуйте (змініть) текст опублікованого оголошення і зазначену в ньому ціну. Натиснувши на заголовок оголошення, Ви перейдете до редагування.
  • Видалення
   Якщо Ви хочете видалити оголошення тільки з сайту, Вам необхідно натиснути кнопку «Видалити з сайту». Оголошення не відображатиметься на сайті, але залишиться в Особистому кабінеті.
   УВАГА! Неактивні оголошення зберігаються в Особистому кабінеті протягом 60 днів, після чого автоматично видаляються назавжди.
   Якщо Ви хочете остаточно видалити оголошення, скористайтеся кнопкою «Видалити назавжди». Після підтвердження Ваше оголошення буде видалене з сайту і Особистого кабінету без можливості відновлення.
  • Оновлення
   При натисканні кнопки «Оновити всі активні оголошення» дата Вашого оголошення змінюється на поточну, при цьому оголошення піднімається на перші позиції серед оголошень цього ж типу.
   Якщо у Вашому Особистому кабінеті є активний пакет для розміщення оголошень у розділі «Нерухомість», Ви можете скористатися функцією автоматичного оновлення активних оголошень двічі на добу – відкрийте меню «Мої оголошення», натисніть кнопку «Налаштування автооновлення», встановіть час та натисніть «Зберегти».
  • Перегляд оголошень
   У меню «Мої оголошення» Ви бачите список всіх поданих оголошень. Для перегляду будь-якого з них клікніть по ID – якщо оголошення опубліковане на сайті, воно відкриється у новому вікні. Ви побачите його в такому ж вигляді, як воно доступне всім відвідувачам сайту.

  Як зробити оголошення ефективним

  На сайті aviso.ua розміщується велика кількість оголошень. І щодня їх стає все більше. Щоб привернути увагу відвідувачів сайту до свого оголошення, збільшити кількість відгуків на нього, пропонуємо Вам зробити оголошення ТОП, «Гарячим», VIP, «Преміум», «Піднятим».

  Що таке «ТОП-оголошення»

  «ТОП-оголошення» має найвищий пріоритет і розміщується на головній сторінці сайту в ротації.
  Складається із заголовка (до 50 символів), ціни, фото і посилання.
  Вартість: 4 тижні – 650 грн.
  Тел. відділу продажу: 0 800-21-88-41 (дзвінки безкоштовні по Україні)

  Що таке «Гаряче оголошення»

  «Гаряче оголошення» має вищий пріоритет і розміщується на головних сторінках розділів, а також на верхніх позиціях у списку оголошень у відповідній рубриці в ротації по всіх сторінках лістингу.
  Складається із заголовка (25 символів), тексту (125 символів), ціни, фото та посилання.
  Вартість: 1 тиждень – 70 грн, 4 тижні – 220 грн.
  Тел. відділу продажу: 0800-21-88-41 (дзвінки безкоштовні по Україні)

  Що таке «VIP-оголошення»

  «VIP-оголошення» має високий пріоритет, розміщується вгорі рубрики і в результатах пошуку по 2 на кожній сторінці лістингу в ротації. Виділене голубим кольором, обов’язково містить фотографію і знаходиться під «Гарячими» у відповідній рубриці протягом 7 днів.
  Вартість: 1 тиждень – 60 грн.

  Щоб зробити Ваше оголошення VIP:

  • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», поруч з оголошенням, яке Ви хочете зробити VIP, натисніть посилання «Зробити VIP», при цьому на Вашому Особистому рахунку має вистачати коштів. З Вашого Особистого рахунку спишеться 60 грн і оголошення стане VIP на 7 днів.

  Що таке «Преміум-оголошення»

  «Преміум-оголошення» – це простий і зручний спосіб зробити Ваше оголошення виділеним. «Преміум-оголошення» має високий пріоритет, завжди розміщується на верхніх позиціях у списку оголошень і в результатах пошуку. Виділене помаранчевим кольором і рамкою, знаходиться під «Гарячими» у відповідній рубриці.
  Вартість: 2 тижні – 80 грн, 4 тижні – 140 грн.

  Щоб зробити Ваше оголошення «Преміум»:

  • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», поруч з оголошенням, яке Ви хочете зробити «Преміум», натисніть посилання «Зробити Преміум», при цьому на Вашому Особистому рахунку має вистачати коштів. З Вашого Особистого рахунку спишеться відповідна сума і оголошення стане «Преміум» на обраний термін.

  Що таке «Підняте оголошення»

  «Підняте оголошення» розміщується у списку оголошень і в результатах пошуку під «Преміум-оголошеннями». Виділене сірим кольором і має функцію оновлення дати кожні 3 дні.
  Вартість: 15 днів – 70 грн, 30 днів – 100 грн.

  Щоб зробити Ваше оголошення «Піднятим»:

  • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», поруч з оголошенням, яке Ви хочете зробити «Піднятим», натисніть посилання «Зробити Піднятим», при цьому на Вашому Особистому рахунку має вистачати коштів. З Вашого Особистого рахунку спишеться відповідна сума і оголошення стане «Піднятим» на обраний термін.

  Що таке «Оголошення з автооновленням»

  «Оголошення з автооновленням» розміщується в лістингу і в результатах пошуку та містить функцію щоденного оновлення дати протягом 30 днів.
  Вартість: 30 днів – 50 грн.

  Щоб зробити Ваше оголошення «Оголошенням з автооновленням»:

  • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», поруч з оголошенням, яке Ви хочете зробити «Оголошенням з автооновленням», натисніть посилання «Опублікувати на 30 днів зі щоденним автооновленням», при цьому на Вашому Особистому рахунку має вистачати коштів. З Вашого Особистого рахунку спишеться 50 грн і оголошення буде щоденно оновлюватися протягом 30 днів.


  Телефон Служби підтримки:
  0 (800) 21-88-71 (дзвінки безкоштовні по Україні)
  пн-пт 9.00-19.00