Що таке «Ексклюзив» | Київ та область | Авізо

Що таке ЕКСКЛЮЗИВ?

Ідею створення розділу підказали нам самі користувачі, звертаючись зі скаргами, що сайти з нерухомості переповнені неправдивою інформацією, «заманухами» і «утками». Застарілі і неактуальні оголошення засмічують інтернет-простір, забираючи у користувачів значну кількість часу на телефонні дзвінки по неіснуючих об’єктах. Статистика доводить, що з 10 дзвінків по об’єктах лише один – результативний. На жаль, перевірити актуальність і достовірність всіх оголошень на сайті фізично неможливо. Тому ми пропонуємо всім, у кого є реальні об’єкти, після нескладного підтвердження і нашої перевірки розміщувати свої оголошення в статусі ЕКСКЛЮЗИВ.

Статус ЕКСКЛЮЗИВ передбачає, що подавач оголошення є або власником об’єкта, або рієлтором, у якого укладений договір (усний або письмовий) про ексклюзивні права на продаж/оренду даного об’єкта.


Як це виглядає?

Оголошення в статусі ЕКСКЛЮЗИВ відображається на сайті наступним чином:

  1. У загальному лістингу, але з маркуванням ЕКСКЛЮЗИВ.
  2. Окремим лістингом, що складається лише з оголошень в статусі ЕКСКЛЮЗИВ. Всередині цього лістингу сортування за загальними правилами (Преміум, Підняте, за датою).

Як надати своєму оголошенню статус ЕКСКЛЮЗИВ?

  1. Створіть оголошення. Оголошення обов’язково має містити фотографію.
  2. Скачайте і заповніть Лист-доручення:
    [ Завантажити лист ... ]
  3. Передайте лист адміністратору:
  4. Оплатіть послугу. Оплата можлива з Особистого рахунку, картою Visa/Mastercards, картою Приватбанка, через платіжну систему WebMoney.
  5. Після оплати повідомте ID оголошення адміністратору сайта по телефону, вайберу або електронною поштою.
  6. В Особистому кабінеті оголошення в статусі ЕКСКЛЮЗИВ маркується значком

Відповідальність за порушення принципів ЕКСКЛЮЗИВА

Сайт aviso.ua гарантує високий ступінь достовірності оголошенням, що мають статус ЕКСКЛЮЗИВ. Ця достовірність перевіряється співробітниками редакції.

Якщо інформація, надана у Листі-дорученні і тексті оголошення, не відповідає дійсності (об’єкта не існує, немає домовленостей — ні усних, ні письмових, інформація про об’єкт і ціна неправдиві тощо), редакція залишає за собою право зняти у такого оголошення статус ЕКСКЛЮЗИВ без повернення коштів і в подальшому відмовити даному користувачу у наданні будь-яких послуг медіагрупи AVISO.

Якщо ціна або інформація про об’єкт змінилась, користувач зобов’язаний протягом 24 годин внести зміни до оголошення або видалити його у разі продажу, здачі в оренду, відмови від реклами.


Скільки коштує ЕКСКЛЮЗИВ?

Вартість оголошення в статусі «ЕКСКЛЮЗИВ»: 4 тижні – 100 грн